Connect with Us

“Gjëja më e frikshme në botë”/ Tepër i ri kur u bë baba, këngëtari i njohur tregon vështirësitë që kaloi

Showbizz

“Gjëja më e frikshme në botë”/ Tepër i ri kur u bë baba, këngëtari i njohur tregon vështirësitë që kaloi

Publikuar

-

Këngëtari i njohur ndërkombëtar, Liam Payne i cili u bë i njohur në audicionet e X Factor në Britani, u bë baba për herë të parë i një djali në mars të vitit 2017 dhe prej atij momenti jeta e tij ka ndryshuar plotësisht.

Në një intervistë të dhënë së fundmi për “MTV News” këngëtari ka folur hapur si është prindërimi për të dhe sa shumë është transformuar në këto vite.

Ai ka treguar se për të nuk ka qenë aspak e lehtë të niste një jetë të re si baba, ndërkohë që ishte duke gjetur veten si një person i rritur. “Në fillim është gjëja më e frikshme në botë, sepse në fillim mendon ‘Oh Zot duhet të kujdesem për këtë njeri kaq të vogël’. Isha shumë i ri kur u bëra baba, kështu që kam qenë duke mësuar gjithë kohës. Mendon se do të gjesh përgjigjen e çdo gjëje dhe nuk arrin t’i gjesh, sepse je akoma duke gjetur veten.

Nuk duhet vetëm të kujdesesh apo të mësosh për veten, por duhet të mësosh edhe për atë gjënë e vogël që ka nevojë për ty”, ka thënë Liam. Megjithatë ai ka shtuar se një fëmijë të jep mundësinë të bëhesh një person më i mirë dhe ai e ka provuar vetë këtë gjë. Tashmë Liam po jeton momentet më të bukura me partneren e tij të re, Maya Henry dhe ai ka pranuar publikisht se është mjaft i lumtur me të. Liam ka treguar se Maya është shumë e qetë dhe se i gjendet gjithmonë pranë. /CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: