Connect with Us

“Kur Zoti flet, ju duhet të dëgjoni’/ Theu shtyllën kurrizore në 3 vende, aktori i njohur flet për herë të parë

Showbizz

“Kur Zoti flet, ju duhet të dëgjoni’/ Theu shtyllën kurrizore në 3 vende, aktori i njohur flet për herë të parë

Publikuar

-

Pak muaj më parë, një aksident tragjik i ndodhi aktorit të humorit Kevin Hart, i cili e la me shtyllën kurrizore të thyer 3 herë.

Së fundmi, Kevin i është rikthyer rrjeteve sociale dhe ka publikuar një video ku tregon terapinë fizike të Hart pas përplasjes në Calabasas, Kalifornia në 1 shtator, kur një mik po drejtonte automjetin Plymouth Barracuda të 1970-ës.

“Pavarësisht se mendoni se keni çdo gjë në kontroll, nuk ke asgjë në kontroll”, thotë Hart në video.

“Kur Zoti flet, ju duhet të dëgjoni”, vazhdon ai, ndërsa klipi tregon se ai po përpiqet të ecë sërish pasi qëndroi me javë të tëra shtrirë.

“Disa nga gjërat më të çmendura që ju ndodhin përfundojnë të jenë gjërat të cilat ju duheshin më shumë. Dhe në këtë rast, unë sinqerisht ndihem sikur Zoti më tha të ulem”, vazhdon Hart .

Komediani reflekton me qetësi në video, duke falënderuar familjen e tij, miqtë, fansat dhe Zotin ndërsa vazhdon ushtrimet për shërimin e tij./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: