Connect with Us

Me dy fytyra dhe ju prishin punë lehtësisht/ Ja përse të gjithë e kanë inat shenjën e Binjakëve

Life Style

Me dy fytyra dhe ju prishin punë lehtësisht/ Ja përse të gjithë e kanë inat shenjën e Binjakëve

Publikuar

-

Ne nuk mund të jemi perfekte të gjithë kohën.Ndoshta është vetë shenja ose mbase ka të bëjë me Binjakët që shumë nga ne e njohin personalisht, por shumë njerëz duket se mendojnë për Binjakët, si dhe, me dy fytyra.

Binjakët besojnë gjithçka që dëgjojnë dhe ky informacion i ri ndikon në mënyrën si i shohin gjërat – pra, një ditë janë miku juaj më i mirë, tjetrën armiku i përbetuar.

Meqë Binjakët janë shumë të zotët në krijimin e miqve të rinj, e mira e të mirave do të ishte të mos dinin asnjë informacion komprementues për ju. Mëria më e vogël mund t’ju kthejë në armik të popullit në sytë e të gjithëve, thjesht sepse Binjakët kanë shumë njohje dhe mund t’ju prishin punë lehtësisht.

Gjithashtu, Binjakët nuk pushojnë së foluri, kanë personalitete të zjarrta dhe i bëjnë njerëzit të provojnë gjëra me të cilat ndoshta nuk ndihen rehat. Binjakët reagojnë menjëherë ashtu si ndihen. Nuk dinë të shtiren apo të kamuflojnë ndjenjat./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: