Connect with Us

Më të dashuruar se kurrë/ Zbulohet kur ka nisur lidhja mes Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Showbizz

Më të dashuruar se kurrë/ Zbulohet kur ka nisur lidhja mes Camila Cabello dhe Shawn Mendes

Publikuar

-

Camila Cabello dhe Shawn Mendes sollën bashkëpunimin e tyre të parë “Senorita” dhe bënë bujë të madhe në mediat e huaja.

Jo vetëm për faktin se kënga rezultoi një sukses por edhe pse nisën dyshimet se dy këngëtarët ishin në një lidhje dashurie.

Çifti u kap shumë herë mat nga paparacët në pushime dhe në momente intime me njëri-tjetrin derisa ata e pranuan publikisht se ishin bashkë.

Lidhja u bë publike në Korrik të këtij viti por ata e kanë nisur romancën e tyre që në muajin Qershor.

Burime të afërta pranë dyshes tregojnë se ata festojnë 4 mujorin e lidhjes së tyre dhe duken shumë të dashuruar e të lumtur me njëri-tjetrin.

Madje, disa ditë më parë u përfol se ata ishin ndarë, mirëpo Shawn i mohoi këto thashetheme duke thënë se është ende me këngëtaren.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: