Connect with Us

“Momentet me nerva i kemi hequr”/ Luana Vjollca zbulon çfarë ndodh në prapaskenat e “Shiko kush luan”

Showbizz

“Momentet me nerva i kemi hequr”/ Luana Vjollca zbulon çfarë ndodh në prapaskenat e “Shiko kush luan”

Publikuar

-

Disa javë më parë, emisioni tepër i ndjekur nga shqiptarët “Shiko kush luan”, nga Luana Vjollca ka startuar dhe ka mbërthyer shumë njerëz me lojërat dhe me të famshmit e ftuar.

‘Shiko kush luan’ është konsideruar si një ndër emisionet më të ndjekur në shumë vende tjera, përpos Shqipërisë. Këtu përmendim: Greqinë, Turqinë, Arabinë, Maqedoninë etj.

Por pas një programi kaq të realizuar fshihet një staf që punon pa u lodhur dhe se fundmi Luana  ka vendosur të zbulojë disa nga prapaskenat.

Ajo ka publikuar një video në profilin e saj të Instagramit dhe ka shkruar:

“Po ndaj me ju një grimcë nga përgatitjet e mëdha që bëhen mbrapa kamerave për realizimin e “Shiko kush luan”
Ps. Momentet me nerva i kemi hequr”./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: