Connect with Us

Ndarja e bujshme e Loredanës dhe Mozzik/ Reperja bën gjestin që i habiti të gjithë fansat

Showbizz

Ndarja e bujshme e Loredanës dhe Mozzik/ Reperja bën gjestin që i habiti të gjithë fansat

Publikuar

-

Loredana Zefi dhe Mozzik dëshpëruan shumë fansa kur dhanë lajmin se i kishin dhënë fund martesës së tyre.

Edhe pse tashmë nuk jetojnë bashkë duket se e kanë shumë të vështirë të qëndrojnë larg njëri- tjetrit.

Loredana ka publikuar pak më parë një foto në Instagram dhe menjëherë fansat kanë kapur detajin që e lidh me Mozzikun.

Në qafë ajo ka vendosur një varëse me inicialet H dhe M. Sipas fansave shkronja “H” i përkon emrit të vajzës së saj Hana dhe “M” Mozzik.

Kujtojmë se Mozzik ka lajmëruar se në datë 8 nëntor do të publikojë projektin e tij më të fundit me titull ‘Dhelpër Dinake’, e cila sipas spekulimeve në rrjet është një dedikim për Loredanën.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Loredana (@loredana) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

FOTO-Bukuroshja në klipin e Ledri Vulës nxeh rrjetin/ Lorena Haliti ekspozon gjoksin në fotot e fundit

Publikuar

-

Nga

Lorena Haliti është bukuroshja shqiptare e cila u shfaq në klipin e këngës hit të reperit Ledri Vula, “Rio”. Bukuria e saj nuk mbeti pa u evidentuar, pasi ajo është një modele shumë e njohur dhe jashtë kufijve të Shqipërisë. Së fundi Lorena kla publikuar disa foto ku duket shumë joshëse e veshur me një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Fansi i çmendur pas këngëtares shqiptare/ Bën tatuazh portretin e saj

Publikuar

-

Nga

Fansat bëjnë çmenduri nga më të ndryshmet për idhujt e tyre. I tillë është edhe fansi i këngëtares me origjinë shqiptare Bebe Rexha, i cili ka vendosur të bëjë tatuazh portretin e saj në krah. Juan Angel Cruz ka relaiuar tatuazhin dedikuar Bebe dhe shkruan krahas: “Për ty mbretëresha ime”. Sigurisht që kjo është një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Dua Lipa vijon të mbledhë ndihma për të prekurit nga tërmeti/ U rikujton ndjekësve se paratë do të shkojnë për familjet në nevojë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa vijon të punojë për të ndihmuar dhe kontribuuar për familjet e prekura nga tërmeti. Në bashkëpunim me dy vëllezërit shqiptar “Bond”, kanë realizuar bluze dhe nga shitja e tyre, të ardhurat do të jepen për të prekurit nga tërmeti. Dua iu ka rikujtuar fansave të saj edhe njëherë që […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Nga Fifi tek Anxhela Peristeri/ Flori Mumajesi iu “vihet” pas këngëtareve në party pas “Këngës Magjike”

Publikuar

-

Nga

Flori Mumajesi është  një nga këngëtarët dhe producentët më të suksesshëm shqiptar. Ai arriti të rrëmbente çmimin e parë në edicionin e shkuar të Këngës Magjike ndërsa në edicionin e fundit u shpall prap fitues por tani më si një kompozitor, pasi kënga fituese e Eneda Tarifës ishte një produksion i Florit. Gjatë after party-t, […]

LEXO TE PLOTE