Connect with Us

“Oh Zot, gjëja më e frikshme”/ Këngëtari i famshëm bën rrëfimin e papritur

Showbizz

“Oh Zot, gjëja më e frikshme”/ Këngëtari i famshëm bën rrëfimin e papritur

Publikuar

-

“Oh Zot, gjëja më e frikshme”/ Këngëtari i famshëm bën rrëfimin e papritur

Këngëtari shumë i njohur Liam Payne i ka befasuar të gjithë me rrëfimin e tij. Ai dhe partnerja e tij Cheryl Cole, tre vite më parë sollën në jetë fëmijën e tyre të parë.

Gjatë një interviste Liam ka rrëfyer se kjo ishte një nga gjërat më të frikshme pasi ai duhet mendonte si të plotësonte të gjitha nevojat e të voglit.

Gjithashtu shton faktin se ishte i frikësuar nga ky ndryshim në jetën e tij.

“Në fillim dukej si gjëja më e frikshme në botë, sepse thua: ‘Oh Zot, duhet të kujdesem për këtë gjënë e vogël’. Isha shumë i ri kur u bëra baba, kështu që kam qenë duke mësuar gjatë gjithë kohës.

Ti mendon se do të kesh një përgjigje për çdo gjë, por jo, sepse ti ende s’ke zbuluar veten tënde. Nuk duhet të kujdesesh për veten apo të zbulosh veten. Duhet të mësosh edhe për këtë qenie të vogël që ka nevojë për ty.”- rrëfeu këngëtari.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vetëm 2 orë emision/ Rezart Veleshnja tregon pagën marramendëse dhe i la të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Ai u bë i njohur në emisionin e humorit “Portokalli” me rolin si “Betim Spërdhima” ndërsa tashmë është edhe një prej kapitenëve të emisionit “Shiko kush luan” të cilin e moderon Luana Vjollca. Por Rezart Veleshnja nuk di të mbajë sekrete dhe papritur ka treguar për herë të parë rrogën e tij. Teksa bënte prezantimin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“E virgjër apo jo?”/ Klajdi Haruni përballë pyetjes së sikletshme, ja përgjigja e tij

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Klajdi Haruni, i cili është tepër aktiv në skenën shqiptare, u është përgjigjur së fundmi disa pyetjeve të sikletshme për “Prive.al”. Klajdi ka rrëfyer disa të pathëna në lidhje me karrierën, familjen, por edhe jetën private dhe i pyetur nëse e do gruan e virgjër apo jo, Klajdi dha një përgjigje mjaft romantike: […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pushteti i Vera Grabockës është…”/ Kritikat për festivalin e këngës, Eli Fara flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun me këngët e saj të suksesshme, Eli Fara ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia” ku foli për bashkëpunimin më të fundit me reperin Stresi, me të cilin do të konkurrojë në Festivalin e Këngës në RTSH. Këngëtarja tregoi gjatë emisionit se kishte dashur […]

LEXO TE PLOTE