Connect with Us

Probleme dhe ankesa/ Zbuloni çfarë duhet të bëni nëse nuk ju punon Facebook

Kuriozitete

Probleme dhe ankesa/ Zbuloni çfarë duhet të bëni nëse nuk ju punon Facebook

Publikuar

-

Prej disa kohësh, rrjeti gjigand social Facebook nuk ka funksionuar në mënyrë të rregullt për disa prej përdoruesve të tij.

Shumë janë ankuar se nuk kanë mundur dot të postojë, ose faqja e tyre i ka nxjerrë automatikisht jashtë.

Por duket se ka një zgjidhje për të gjithë problemet e mësipërme: Bëni Log out dhe hyni sërish!

Një numër i madh njerëzish u prekën nga problemet, sipas website-it Down Detector, por jo të gjithë përdoruesit e rrjetit social.

Kompania ka pasur një seri problemesh gjatë vitit 2019, të cilat u shoqëruan me disa ndërprerje më të gjata në kohë që kishin ndodhur ndonjëherë.

Ndonjëherë, këto probleme godasin edhe platforma të tjera në pronësi të Facebook-ut, si Instagram dhe WhatsApp. Por problemet e fundit nuk duket se po i prekin këto aplikacione./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

6 arsyet pse nuk duhet të flini në anën tuaj të djathtë/ Ndikojnë në shëndet

Publikuar

-

Nga

Disa nga problemet më të rënda kronike si urth dhe dhimbja e shpinës mund të shkaktohen nga fjetja në anën e gabuar. Të gjithë e dimë se sa e rëndësishme është të shijosh një gjumë të mirë gjatë natës. Bright Side zbuloi se si disa nga problemet me të cilat ndeshemi në jetën tonë mund […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Si ta kuptoni që nuk keni probleme me zemrën/ Ju duhen vetëm 30 sekonda

Publikuar

-

Nga

Zemra juaj vazhdon të rrahë edhe nëse e shkëputim nga trupi. Kjo vërteton se është shumë e fuqishme dhe është motorri i trupit. Për këtë arsye është e rëndësishme që të tregohet shumë kujdes dhe të ruani shëndetin e zemrës. Prandaj ka disa gjëra që ju duhet të siguroheni që gjithçka shkon mirë me zemrën. […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

E thonë studiuesit: Të ngisni makinën teksa dëgjoni muzikë mbron zemrën dhe trurin nga stresi

Publikuar

-

Nga

Kur ngecni në një trafik të rënduar është shumë e zakonshme të ndiheni të stresuar. Shumë gjëra mund të shkojnë keq gjatë rrugës, duke bërë që zemra të shtojë rrahjet e saj dhe presioni i gjakut të rritet. Studimet tregojnë se stresi i udhëtimit tuaj të përditshëm mund të jenë një faktor i sëmundjeve të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

FOTO-Jahti luksoz i stilit James Bond/ Pamjet në brendësi janë mahnitëse

Publikuar

-

Nga

Super jahti hibrid u krijua nga Elena Nappi, 34 vjeç, e kompanisë italiane të ndërtimit të anijeve Fincantieri. E quajtur “Carapace”, jahti është i gjatë 256 metra dhe mund të zhytet në një thellësi prej 985 metra deri në 10 ditë Anija luksoze është e pajisur me një palestër, sallë pritjeje, bar, banjë, kabina VIP, […]

LEXO TE PLOTE