Connect with Us

Probleme dhe ankesa/ Zbuloni çfarë duhet të bëni nëse nuk ju punon Facebook

Kuriozitete

Probleme dhe ankesa/ Zbuloni çfarë duhet të bëni nëse nuk ju punon Facebook

Publikuar

-

Prej disa kohësh, rrjeti gjigand social Facebook nuk ka funksionuar në mënyrë të rregullt për disa prej përdoruesve të tij.

Shumë janë ankuar se nuk kanë mundur dot të postojë, ose faqja e tyre i ka nxjerrë automatikisht jashtë.

Por duket se ka një zgjidhje për të gjithë problemet e mësipërme: Bëni Log out dhe hyni sërish!

Një numër i madh njerëzish u prekën nga problemet, sipas website-it Down Detector, por jo të gjithë përdoruesit e rrjetit social.

Kompania ka pasur një seri problemesh gjatë vitit 2019, të cilat u shoqëruan me disa ndërprerje më të gjata në kohë që kishin ndodhur ndonjëherë.

Ndonjëherë, këto probleme godasin edhe platforma të tjera në pronësi të Facebook-ut, si Instagram dhe WhatsApp. Por problemet e fundit nuk duket se po i prekin këto aplikacione./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Si ta kuptoni që partneri juaj po ju fsheh diçka/ Këto janë shenjat që nuk duhet t’i anashkaloni

Publikuar

-

Nga

Të gjithë kanë sekrete që i mbajnë vetë, por çdo marrëdhënie duhet të bazohet në besim. Ndonjëherë është e vështirë të dihet se ku të vizatoni linjën. Komunikimi i mirë është thelbësor, por nëse partneri juaj dëshiron të fshehë diçka, duhet të dini se kur t’i bëni ata të thonë të vërtetën. Duke qenë të […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Zgjoheni në të njëjtën ore çdo natë?/ Ja cfarë do të thotë kjo për ju dhe mesazhi që do të merrni

Publikuar

-

Nga

A e dini se mund të zbuloni shumë për ato që ndodhin në jetën tuaj, bazuar në orët që zgjoheni rastësisht gjatë natës?  Por a e dini se kjo mund të jetë një formë e komunikimit midis botës mbinatyrore dhe vetvetes? Në fushën e trajtimit mjekësor tradicional kinez, praktikuesit origjinal përdorin meridianë të energjisë në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

FOTO-Si do të dukeshin sot këta 12 njerëz të famshëm nëse do të ishin akoma gjallë

Publikuar

-

Nga

Legjendat si John Lennon dhe Kurt Cobain ndihmuan në formimin e industrisë së muzikës në atë që është sot. Ata frymëzuan miliarda, por për fat të keq, iken prej nesh shumë shpejt. Për t’i dhënë fansave një paraqitje të shkurtër se si mund të dukeshin këta yje ikonë, nëse do të ishin akoma gjallë, Sachs Media Group […]

LEXO TE PLOTE