Connect with Us

Sot është një nga vajzat më të bukura në Shqipëri/ Por ja si dukej Agnesa Vuthaj në moshën 13-vjeçare

Showbizz

Sot është një nga vajzat më të bukura në Shqipëri/ Por ja si dukej Agnesa Vuthaj në moshën 13-vjeçare

Publikuar

-

Ish miss Shqipëria Agnesa Vuthaj është një nga personazhet më tërheqës të showbizit. Agnesa është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto të ndryshme nga përditshmëria.

Në Instagramin e saj jemi mësuar të shohim foto dhe një imazh shumë të kuruar, por së fundi Agnesa ka vendosur të na surprizojë.

Bukuroshja ka publikuar një foto nga adoleshenca e saj dhe vumë re që buzëqeshja në fytyrën e saj ka mbetur po e njëjta.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

#13

A post shared by Agnesa Vuthaj (@agnesavuthaj) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: