Connect with Us

VIDEO-Të verbon sytë nga shkëlqimi/ Nicki Minaj tregon unazën e martesës dhe çmimin e “kripur” të saj

Showbizz

VIDEO-Të verbon sytë nga shkëlqimi/ Nicki Minaj tregon unazën e martesës dhe çmimin e “kripur” të saj

Publikuar

-

Reperja e famshme Nicki Minaj dhe partneri i saj Keneth Petty kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë.

Dyshja e ka bërë të ditur lajmin në mënyrën më të pazakontë, pikërisht për festën e Halloëeen ku shihen të dy të maskuar dhe të përgjakur.

Por nuk është mjaftuar me kaq. Reperja ka treguar dhe super unazat prej diamanti të martesës. Sipas “Eonline.com”, guri i unazës së Nicki-t është 17 karat dhe sipas kompanisë, unazat vlerësohen me 1.1 milion dollarë.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rafaello And Co #riperic (@rafaelloandco) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: