Connect with Us

“E dija që do fitoja Dance with Me dhe që do kishte sukses Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli tregon se ka dikë që i parashikon fatin

Showbizz

“E dija që do fitoja Dance with Me dhe që do kishte sukses Hell’s Kitchen”, Renato Mekolli tregon se ka dikë që i parashikon fatin

Publikuar

-

Renato Mekolli ishte i ftuari i radhës së emisionit “Soirée” me Jonida Shehun këtë të mërkurë. Gjatë pjesës së pyetësorit të djallit, ai ëhstë pyetur nëse ka nevojë ai që të shohi fall.

“Djalli mbase nuk ka nevojë që të shikojë fall, por unë kam një person këtu e shumë vite që për çdo sukses timin, i cili është moshë e madhe, s’ka lidhje me Shqipërinë, ka lidhje me Greqinë që më këshillon për gjithçka.

Se kur do fillonte emisioni i parë i Hell’s Kitchen, nëse do kishte sukses apo jo, nëse do fitoja çmimin e parë në Dance ëith Me. Unë besoj në një energji që na rrethon të gjithëve, besoj tek ajo energji që ndiqte edhe Egjipti i lashtë”, ka shpjeguar Renato Mekolli.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: