Connect with Us

Genta Ismajli tërheq vëmendjen e mediave turke/ Këngëtarja zbulon surprizën

Showbizz

Genta Ismajli tërheq vëmendjen e mediave turke/ Këngëtarja zbulon surprizën

Publikuar

-

Këngëtarja Genta Ismajli është një nga vajzat më seksi dhe të talentuara shqiptare. Karriera e saj muzikore ka nisur që kur ka qenë në moshë fare të re dhe në repertorin e saj ka shumë këngë që janë kthyer në hite.

Së fundi këngëtarja ka udhëtuar drejt Turqisë e mesa duket për një projekt mjaft të rëndësishëm.

Mediat turke kanë shkruar gjatë për këngëtaren duke zbuluar se së shpejti Genta do të vijë në një bashkëpunim me një emër mjaft të njohur të muzikës turke.

Genta ka preferuar që mos ta bëjë të ditur emrin e tij duke e lënë kështu enigmë dhe duke i  lënë fansat të presin surprizën që ka rezervuar këngëtarja për ta.

PËr më tepër shihni galerinë e mësipërme. /CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: