Connect with Us

Ish banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë: “Ishte momenti më i mirë”

Showbizz

Ish banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë: “Ishte momenti më i mirë”

Publikuar

-

Ish banorja e famshme e Big Brother, Najada Konomi e njohur ndryshe si Noçja është bërë nënë për herë të parë.

Noçja është bërë nënë e një vajze dhe këtë lajm e ka ndarë me të gjtithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa foto ku tregohet se si është jeta e një çifti nga lindja e fëmijës deri tek ditët e para të jetës së tij, ku prindërit përballen me situata të ndryshme mjaft të vështira. “Momenti më i mirë”, ka shkruar Najada përkrah postimit të saj, duke treguar se ndihet e lumtur me jetën e re si nënë.

Menjëherë ndjekësit kanë vërshuar me komentet e urimit për Najdën.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Najada Konomi (@najada_konomi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: