Connect with Us

Ish banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë: “Ishte momenti më i mirë”

Showbizz

Ish banorja e Big Brother bëhet nënë për herë të parë: “Ishte momenti më i mirë”

Publikuar

-

Ish banorja e famshme e Big Brother, Najada Konomi e njohur ndryshe si Noçja është bërë nënë për herë të parë.

Noçja është bërë nënë e një vajze dhe këtë lajm e ka ndarë me të gjtithë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa foto ku tregohet se si është jeta e një çifti nga lindja e fëmijës deri tek ditët e para të jetës së tij, ku prindërit përballen me situata të ndryshme mjaft të vështira. “Momenti më i mirë”, ka shkruar Najada përkrah postimit të saj, duke treguar se ndihet e lumtur me jetën e re si nënë.

Menjëherë ndjekësit kanë vërshuar me komentet e urimit për Najdën.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Najada Konomi (@najada_konomi) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Plagos, vrit, martohu”/ Jonida Maliqi përballë fotos së Romeos, ja çfarë tha për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar për jetën private, Jonida Maliqi ka qenë e ftuar së fundi në emisionin Klanifornia ku është gjendur përballë pyetjeve pikante. Në njërën nga rubrikat, në ekran është shfaqur foto e aktorit Romeo Veshaj, me të cilin Jonida ka qënë në një lidhje por megjithatë këngëtarja […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Lauren Goodger nuk njeh limite/ Tregon gjoksin bombë duke “çmendur” meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ylli i televizionit Lauren Goodger është komentuar shumë në mediat e huaja për format e saj bombastike. Shpesh herë ka qenë e kritikuar për operacionet plastike, por Goodger nuk do t’ia dijë se çfarë shkruhet për të dhe së fundi ka çmendur meshkujt me format e saj shpërthyese. Me gjoksin që pothuajse po i  shpërthen, […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Coronavirus “prek” sektorin e modës në Itali/ Giorgio Armani anulon shfaqjen

Publikuar

-

Nga

Përhapja e Coronavirus në Itali ka bërë që një nga ikonat e modës, Giorgio Armani të anulojë shfaqjen e tij. Nëpërmjet një postimi në Instagrami thuhej se për shkak të përhapjes dhe panikut për infektimin nga virusi, ai ka vendosur të anulojë shfaqjen e madhe duke e organizuar atë me dyer të mbyllura në një […]

LEXO TE PLOTE