Connect with Us

Nuk mund t’i mungonte kësaj feste/ Kim Kardashian maskohet për Halloween, ja kë ka imituar biznesmenia

Showbizz

Nuk mund t’i mungonte kësaj feste/ Kim Kardashian maskohet për Halloween, ja kë ka imituar biznesmenia

Publikuar

-

Nuk mund t’i mungonte kësaj feste/ Kim Kardashian maskohet për Halloween, ja kë ka imituar biznesmenia

Personazhe të shumtë të famshëm e nisën festën disa më parë duke ndarë me ndjekësit e tyre të shumtë maskimet që kishin zgjedhur për këtë Halloween.

Nuk kishte si të mungonte dhe transformimi i Kim Kardashian për këtë rast. Biznesmenia ka vendosur të maskohet si një nga aktoret më të preferuara të adoleshentëve Legally Blonnde .

Ajo duket mjaft seksi dhe le të themi që këtë vit personazhet e njohura të ekranit nuk zgjodhën të bëhen të frikshëm por seksi.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

U kthye në një nga aktoret më seksi/ “Sarp” i habit të gjithë me ndryshimin e tij drastik

Publikuar

-

Nga

Roli i tij si “Sarp” në serialin “I infiltruari”,  i mbërtheu të gjithë shqiptarët pas ekranit dhe i bëri për vete me simpatinë e tij. Por aktori turk Çagatay Ulusoy sot është bërë qendra e vëmendjes së mediave turke pas ndryshimit të tij në pamje. Së fundmi, është publikuar një foto ku aktori shfaqet gjatë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTO-“Do ishe lidhur me një kriminel?”/ Rike Roçit i bëjnë pyetjen e papritur, ja përgjiga e modeles seksi

Publikuar

-

Nga

Ajo njihet si banorja më seksi e reality show “Big Brother” e cila tashmë është një personazh mjaft i komentuar dhe aktiv në rrjetet sociale. Së fundmi përmes një postimi të bërë në Instastory, Rike Roci iu ka dhënë mundësinë ndjekësve të saj ta pyesin për çfarë të duan dhe më pas ajo iu ka […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Arti në zi/ Ndërron jetë në mënyrë tragjike aktorja 13 vjeçare

Publikuar

-

Nga

Një lajm tepër i dhimbshëm , ka “mbërthyer” mediat e huaja ditën e djeshme. Aktorja e re e Brodway, Laurel Griggs, ka ndërruar jetë në moshën 13-vjeçare për shkak të një komplikimi në shëndetin e saj. Ajo e humbi jetën për shkak të astmës teksa ishte në spital dhe për fat të keq, mjekët nuk […]

LEXO TE PLOTE