Connect with Us

Renato Mekolli e pranon publikisht:”Kam dikë në krah, ja kur do e bëj publike lidhjen”

Showbizz

Renato Mekolli e pranon publikisht:”Kam dikë në krah, ja kur do e bëj publike lidhjen”

Publikuar

-

Renato Mekolli ishte i ftuar këtë të mërkurë në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel për të folur rreth sezonit të ri të “Hell’s Kitchen”. Ndër të tjera ai është pyetur nëse është kaq arrogant dhe i rreptë edhe në jetën e përditshme.

Gjatë intervistës me Jonida Shehun, ai ka pohuar gjithashtu që është në një lidhje dhe që shumë shpejt do e bëj publike.

“Deri kur do e mbash të fshehur?”, e ka pyetur Jonida.

“Deri kur të bëjmë intervistën tjetër, por që do vonohet”, u përgjigj ai.

“Sa vite do vonohet?”, e pyeti më tej moderatorja e “Soiree”

“1 vit”, tha Renato.

Jonida Shehu e ka pyetur nëse ajo ka lidhje me kuzhinën për të mësuar ndonjë detaj nga personi që i ka vjedhur zemrën Renatos, por ky i fundit u përgjigj shkurt që “jo, s’ka lidhje me kuzhinën”

Nuk na ngelet gjë tjetër veçse të presim edhe një vit tjetër për të zbuluar kush është vajza në krah të Renato Mekollit.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: