Connect with Us

“Duken kaq të mjerueshëm”/ Intervista prekëse e Meghan Markle, zbulohet qëndrimi i Kate Middleton

Showbizz

“Duken kaq të mjerueshëm”/ Intervista prekëse e Meghan Markle, zbulohet qëndrimi i Kate Middleton

Publikuar

-

Pak javë më parë, dukesha e Sussex Meghan Markle dha një intervistë ku tregonte se e kishte pasur shumë të vështirë të kujdesej për djalin e sapolindur Archie, dhe thashethemet e shpërndara gjithandej për familjen e saj.

Por duket se kunata e saj Kate Middleton po bën çmos për ta ndihmuar. Sipas “Us Weekly” se Kate urren t’i shohë Meghan dhe Harry -n kaq të mjerueshëm, por në të njëjtën kohë ajo nuk dëshiron të përfshihet shumë.

“Ndërsa Kate është e shqetësuar për mirëqenien e Harry-t dhe Meghan, ajo përpiqet të qëndrojë jashtë dramës.Kate po përpiqet t’i rregullojë gjërat privatisht. Ajo ka folur me Meghan në telefon sepse ndjen keqardhje për të dhe e di se Meghan po vuan”, thotë burimi.

Ata gjithashtu thonë se Kate shpreson që William dhe Harry të rregullojnë përfundimisht marrëdhënien.

Sipas saj, jeta është shumë e shkurtër për të bërë armiq ,sidomos njerëzit e dashur. Ajo është shumë e orientuar drejt familjes./CNA.al

 

ITV News

@itvnews

ITV’s @tombradby spoke to Meghan as he gained exclusive access to the royal couple as they toured Africa for 10 days with their son Archie.

The documentary, Harry & Meghan: An African Journey, airs on Sunday at 9pm on @ITV  https://www.itv.com/news/2019-10-18/meghan-prince-harry-tom-bradby-itv-african-journey-documentary/ 

Embedded video

271 people are talking about this

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: