Connect with Us

“Dyshja më jetëgjatë në ekran”/ Aulona tregon miqësinë e ngushtë mes tyre, Fatma e zhgënjen me këtë koment

Showbizz

“Dyshja më jetëgjatë në ekran”/ Aulona tregon miqësinë e ngushtë mes tyre, Fatma e zhgënjen me këtë koment

Publikuar

-

Ato njihen si dyshja e moderatoreve më të pandashme dhe mikeshat më të mira në showbizzin shqiptar. Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta janë teje të përfolura në mediat  rozë, dhe shpesh ndajnë foto dhe video në rrjetet sociale nga koha që kalojnë sëbashku.

Këtë herë ka qenë Aulona ajo që ka risjellë në vëmendje sesa miqësi të ngushtë kanë sëbashku, përmes një postimi në Instagram.

Me një foto ku shfaqen të dyja të veshura në të  njëjtën ngjyrë moderatorja shkruan:

“Los Buqindas po behen gati per “Thumbon”… Nderkohe kemi 12 vjet qe punojme bashke…dhe te mendosh qe s’e kemi bere asnjehere unfollow njera tjetren ne rrjetet sociale  Keshtu qe Le ta pranojme… Jemi padyshim dyshja me jetegjate e ekraneve shqiptare “.

Ndërsa Fatma e zhgenjeu Aulonen dhe i thotë Aulonës se është rob zoti, por që  ajo edhe mund t’i  kishte bërë unfollow por përton të merret me të tilla gjëra:

“Kjo ka nje shpjegim shume te thjeshte, une pertoj te bej si follow dhe unfollow , ndersa ti je rob Zoti ne pergjithesi, dmth duhet me te be nje gje shume te madhe te besh unfollow. Une nuk kam bere gje, sepse edhe njehere te gjithe sebashku PERTOJ  Ja u zgjidh enigma kete Halloween”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

FOTOT- Femra më seksi në botë/ Ndryshimet drastike që pësoi ndër vite modelja e famshme

Publikuar

-

Nga

Kelly Brooks e cila sot është 40 vjec ka qenë gjtihnjë në fokus të kopertinave më prestigjoze të modës. Fiziku dhe pamja e saj bënin që Kelly të ndizte fansat. Së fundi ajo ka qenë shumë e komentuar për shkak të ndryshimit drastic në pamjen e saj. Të gjithë nisën të komentonin për kilogramët e […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT- Familja Beckham shpenzon miliona dollarë/ Shton në koleksion apartamentin super luksoz

Publikuar

-

Nga

david dhe victoria bekham

Familja e famshme e showbizit, Beckham, ka shtuar në koleksionin e saj një tjetër apartament luksoz. Mediat e huaja shkruajnë se apartamenti kap shifrën e 24 milionë dollarësh në Miami. Apartamenti ndodhet në godinën e quajtur “Muzeu 1000” në qytetin kryesor të Floridës dhe do të jetë rezidenca e familjes aty, pasi David ka lënë […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Shoqja e ngushtë e miliarderes “thyen” rrjetin/ Gatuan në kuzhinë vetëm me të brendshme

Publikuar

-

Nga

Mikesha më e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia Karanikolau i ka vënë flakën rrjetit me fotot e fundit nga karantina. Bukuroshja bjonde është shfaqur super në formë dhe ka treguar linjat e saj bombastike. E veshur vetëm me të brendshme Anastasia është shfaqur duke gatuar në kuzhinë teksa ndodhet në karantinë. Krahas fotos shumë seksi […]

LEXO TE PLOTE