Connect with Us

“Gjethet mbulojnë pjesët intime”/ Cardi B nuk përmbahet, ja pamja e saj “bombë” për Halloween

Showbizz

“Gjethet mbulojnë pjesët intime”/ Cardi B nuk përmbahet, ja pamja e saj “bombë” për Halloween

Publikuar

-

Ajo njihet për tipin pa komplekse dhe fotot tepër seksi që realizon. Së fundmi në festën e Halloween ,reperja Cardi B ka shfrenuar imagjinatën dhe i ka befasuar të gjithë me kostumin e saj.

Cardi për festën e Halloween ka vendosur të duket si personazhi i universit të DC, Poison Ivy.‘Poison Ivy’ është një bimë helmuese nga e ka marrë emrin edhe personazhi i famshëm të cilën Cardi ka vendosur ta sjellë në një nivel tjetër.

Ajo ka vendosur flokë të gjatë e të kuqë, ndërsa si veshje ka përdorur vetëm disa gjethe për të mbuluar pjesët intime të trupit.Reperja nuk ka ënën pa publikuar as video provokuese, ndërsa në njërën nga to shihet duke shkundur e tundur të pasmet me shumë vetëbesim, përvojë kjo që e ka marrë nga koha kur ishte striptiste./CNA.al

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: