Connect with Us

“Instagrami është një lloj droge”/ Gruaja që kryente marrëdhënie me shumë meshkuj pranon varësinë

Life Style

“Instagrami është një lloj droge”/ Gruaja që kryente marrëdhënie me shumë meshkuj pranon varësinë

Publikuar

-

Laurie Jade Woodruff 31-vjeç  vuante nga varësia ndaj seksit me të panjohur. Gruaja e cila është nënë e një fëmije thotë se Instagrami shërbente si një lloj droge për të.

Ajo ka treguar që në kulmin e varësisë flinte me rreth 2-3 burra në javë, të cilët i takonte nëpërmjet Instagramit.

Bjondja nuk i rezistonte dot dëshirës për t’u veshur me rroba provokuese dhe të postonte fotot në Instagram.

Vëmendja që merrte nga meshkujt dhe ideja e seksit me të panjohur ishte ajo që e shtynte gjithnjë e më shumë.

31-vjeçarja thotë se në këtë varësi e futi Inistagrami, për shkak se e lehtësonte shumë punën e kontaktit me meshkujt të panjohur.

Ajo hidhte fotot dhe menjëherë vërshonin mesazhet nga burra të ndryshëm, të cilët i bënin komente dhe i shprehnin dëshirën për t’u takuar, të cilës ajo nuk i rezistonte dot.

Ajo e kuptoi se sa po rrezikonte kur një nga burrat që takoi, i cili kishte qenë shumë i sjellshëm, u bë shumë i dhunshëm në shtrat.

Kjo e detyroi të mendonte për të birin dhe t’i nënshtrohej terapisë, dhe tani thotë që e ka kaluar atë varësi.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

9 veprimet e turpshme që nuk duhet të bëni në vendet e huaja

Publikuar

-

Nga

Thënia e vjetër, “Kur jeni në Romë, bëni siç bëjnë romakët”, vazhdon të jetë e vërtetë kudoKur udhëtoni në një shtet tjetër, duhet të tregoni kujdes dhe të mësoni të gjitha gjërat që duhet të bëni dhe nuk duhet të bëni. Është më shumë e përshtatshme të dini ato që nuk duhet të bëni në […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Partnerë perfekt/ 7 arsyet pse meshkujt gjermanë janë idealët për vajzat

Publikuar

-

Nga

Përkufizimi i burrit ideal ndryshon nga një vend në tjetrin, por ka disa cilësi të ngjashme që shumica e grave i shohin jashtëzakonisht të dëshirueshme. Shpatullat e gjera, trup i gjatë dhe një stil të bukur veshje  janë disa prej tipareve që gratë shikojnë dhe pëlqejnë tek një mashkull. Por më e rëndësishmja, dëshirojnë dikë […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Janë gati të nisin një jetë të re/ Këto janë shenjat më aventureske të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Shigjetari Shigjetari e adhuron të vizitojë vende të reja dhe të përjetojë eksperienca të reja. E jetojnë jetën si të ishte dita e fundit. Të vizitosh vende të reja për ta do të thotë të testosh durimin dhe kjo u vlen në jetën e tyre. Binjakët Do të sillte shumë përfitime në jetën e binjakëve […]

LEXO TE PLOTE