Connect with Us

“Ishte e tmerruar nga i ati”/ Kim Kardashian tregon sfidën e fotos perfekte në Instagram

Showbizz

“Ishte e tmerruar nga i ati”/ Kim Kardashian tregon sfidën e fotos perfekte në Instagram

Publikuar

-

Biznesmenia Kim Kardashian së bashku me familjen e saj kanë bërë fotografinë më të bukur për Halloëeen.

Kim ka treguar se pas gjithë fotos perfekte ka një sfidë shumë të madhe pasi vajza e saj Chigago është tmerruar nga i ati i maskuar si Dino tek filmi Flinstones.

Ajo ka treguar se është munduar shumë për ta bindur të bijën që pas Dinos fshihej Kanye West. Ndërkohë në instagram shkruan:

“Kjo fotografi familjare ka shumë sfida sepse Chigago ishte shumë e frikësuar nga Dino! Lol ne u përpoqëm t’ia shpjegonim që ishte babi që ishte maskuar si Dino por ajo ende nuk e ka kapur ende konceptin. Kështu që bërtisini fotografit që e ka edituar atë në këtë foto dhe se bëri realitet ëndrrën e familjes tonë Flinstones të bëhen realitet.”, shkruan Kim.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: