Connect with Us

Luana Vjollca zbulon surprizën e radhës/ Fton në emision këngëtarin me famë botërore

Showbizz

Luana Vjollca zbulon surprizën e radhës/ Fton në emision këngëtarin me famë botërore

Publikuar

-

Moderatorja Luana Vjollca ka zbuluar surprizën e radhës për të gjithë fansat dhe shikuesit e emisionit të saj.

Siç do herë tjetër edhe këtë herë do të ketë gjëra ndryshe në emisionin e saj. Luana dhe bashkëprezantuesit e saj Florian Binaj dhe Rezart Veleshnja janë maskuar për festën e Halloween-it.Por surpriza ka të bëjë me të ftuarin special të saj.

Moderatorja dhe autorja e programit ka treguar se në këtë puntatë do të ketë një të ftuar shumë special, Pitt Leffer, këngëtari i grupit me famë botërore “Havana”.

Luana e ka ndarë lajmin me ndjekësit në ‘Instagram’ duke thënë se kjo është hera e parë që Pitt vjen në Shqipëri për t’u bërë pjesë e një emisioni. Nga promoja e “Shiko kush luan” duket se këngëtari do të performojë edhe disa nga hitet e tij më të njohura “I lost you”, “Vita Bella”.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Showbizz

Gazetarja e quajti Dafina Zeqirin arrogante/ Flet menaxheri i vipave: “I bën dhurata me çmime ekstreme stafit të saj”

Publikuar

-

Nga

Para pak kohësh gjatë një interviste për emisionin “Mos i Fol Shoferit”, Suada Daci ka treguar se këngëtarja Dafina Zeqiri është një ndër ato personazhe që i karakterizon arroganca. Ajo është shprehur se Dafina jo vetëm me gazetarët por edhe me stafin e saj sille si një Divë dhe i trajtonte keq. Xhani Demika ka […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

“Më kanë ofruar para për një natë”/ Këngëtari shqiptar tregon çmenduritë e fanseve për të

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Sergio është një nga meshkujt më të pëlqyer sidomos nga gjinia femërore. Këngët e tij numërojnë me miliona klikime në Youtube. Së fundi ai ka qenë i ftuar nmë emisioni Glamour Zone me Ester Bylykun ku ka folur rreth marrëdhënies së tij me femrat. Ai ka theksuar se ka shumë fanse dhe një […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

FOTO-Modelja shqiptare i “vë flakën” Instagramit/ Pozon e shtrirë mbi kolltuk

Publikuar

-

Nga

Arbenita Ismajli është një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar. Arbenita ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas ndarjes nga reperi Fero. Gjithashtu modelja është shumë aktive në Instagram ku ndan me ndjekësit e saj të shumtë foto nga jeta e përditshme si dhe projektet e reja nga puna e saj. Së […]

LEXO TE PLOTE
" "

Showbizz

Ka gatuar trahana dhe çaj mali për Cristiano Ronaldon/ Ky është shefi i njohur i kuzhinës që do të zëvendësojë Renato Mekollin

Publikuar

-

Nga

Ditën e sotme skenaristja Zefina Hasani lajmëroi se Renato Mekolli nuk do të jetë drejtuesi i emisionit Hell’s Kitchen. Me anë  të një statusi në rrjetet sociale ajo shkruante: “S’e mendoja asnjehere se do te ndodhte keshtu por ja qe ndodhi. Renato u largua per arsyet e tij e ne duhet te vazhdonim me nje […]

LEXO TE PLOTE