Connect with Us

Marrëdhënie perfekte kunatash/ Dua Lipa publikon foton seksi, ja komentet e papara të Bella Hadid

Showbizz

Marrëdhënie perfekte kunatash/ Dua Lipa publikon foton seksi, ja komentet e papara të Bella Hadid

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa e cila tashmë njihet në të gjithë botën për talentin e saj, po shijon prej disa muajsh romancën e re me vëllain e motrave Hadid, Anwar-in.

Gjithashtu jo ka marrëdhënie shumë të mira me motrat e Anwar-it, dy supermodelet Gigi dhe Bella.

Kjo e fundit i ka shprehur Duas simpatinë e saj në një koment të paparë në Instagram, ku këngëtarja shkëlqen me look-un e saj të ri me flokët gjysmë bjond.

“Këto flokë! Ndalo tani!”- i shkruan Bella, shoqëruar me disa zemra, duke lënë të kuptohet se po e pëlqen pafund look-un e Duas.

Këngëtarja ende nuk i ka kthyer kunatës një përgjigje, mirëpo komenti i saj ka tërhequr vëmendjen e mijëra ndjekësve./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: