Connect with Us

“Më trajto si lojë, të tregoj si luhet”/ Trejsi Sejdini i vë flakën rrjetit

Showbizz

“Më trajto si lojë, të tregoj si luhet”/ Trejsi Sejdini i vë flakën rrjetit

Publikuar

-

Ish miss Universe Albania, Trejsi Sejdini është një nga vajzat më provokuese dhe seksi të showbizit.

Siç e keni parë në rrjetet sociale, ajo publikon foto ku nuk ngurron të tregojë linjat e saj perfekte.

Bukuroshja nga Elbasani së fundi ka ndarë një foto në Instagram ku ka treguar se si është maskuar për Halloëeen.

Krahas fotove seksi ajo shkruan: “Më trajto si lojë, dhe une të tregoj se si luhet”.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: