Connect with Us

“Mund të rikthehemi prap, vetëm vdekja të ndan”/ Robert Berisha bën deklaratën që i çuditi të gjithë

Showbizz

“Mund të rikthehemi prap, vetëm vdekja të ndan”/ Robert Berisha bën deklaratën që i çuditi të gjithë

Publikuar

-

Robert Berisha dhe Nora Istrefi janë përfolur shumë në mediat rozë për ndarjen nga njëri-tjetri. I ftuar së fundi në emisionin Mirage Robert Berisha ka bërë deklaratën që i ka konfuzuar të gjithë.

Ai ka treguar se nuk është i ndarë nga Nora ende me dokumenta, por e gjithë kjo është një pauzë. E ndërsa pyetet për shanset për rikthim me Norën ai shprehet: “Nuk i dihet”.

Në intervistën për “Mirage” Roberti tha se me Norën e ndan vetëm vdekja, pasi ata të dy do të jenë përjetë prindërit e Renee.

“Vetëm vdekja të ndan nga nëna e fëmijës tënd, kështu që gjithmonë do të jemi bashkë se kemi Renee-n dhe ishalla e kemi shëndoshë e mirë deri sa të plaket”, ka thënë Roberti.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: