Connect with Us

Nga sirenë seksi në barbie/ Ja si u “maskuan” për Halloween personazhet e njohur të showbizzit

Fashion

Nga sirenë seksi në barbie/ Ja si u “maskuan” për Halloween personazhet e njohur të showbizzit

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme, u festua ‘Halloween’ e cila është bërë shumë e përhapur edhe në Shqipëri. Festa e 31 tetorit është kthyer tashmë në një traditë për të gjithë personazhet e njohur, të cilët i dedikojnë kohën maskimale krijimit të një personazhi të frikshëm ose jo këtë ditë.

Emra të njohur si Kylie Jenner, Ariana Grande, Cardi B, Paris Hilton, Ellen Degeneres, Drake, Kim Kardashian, por edhe Zaimina kanë eksperimentuar me ‘look-un’ e tyre duke u kthyer në personazhe si Ariel, barbie, infermiere e shumë të tjerë.

Midis një larmishmërie zgjedhjesh, personazhi i cili ka ‘fituar’ në një mënyrë festën e ‘Halloween’ për këtë vit për maskimin më të mirë, ka qenë këngëtarja 26-vjeçare, Ariana Grande.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: