Connect with Us

Nuk i intereson se çfarë shkruajnë mediat për të/ Meghan Markle e vendosur të thyejë rregullat

Showbizz

Nuk i intereson se çfarë shkruajnë mediat për të/ Meghan Markle e vendosur të thyejë rregullat

Publikuar

-

Si gjithnjë Meghan Markle është në krye të mediave përsa i përket jetës së saj si private ashtu edhe profesionale.

Së fundi ajo është përballur me probleme ligjore kundra medias por duket se tashmë nuk i intereson më se çfarë thuhet e shkruhet për të.

Gjatë intervistës së saj të fundit ajo është shprehur se nuk i intereson nëse njerëzit nuk e pëlqejnë dhe as nuk do të jetë e dashur për njerëzit.

Duke qenë se ajo është fokusuar te disa kauza më të rëndësishme, preferon që të komentohet vetëm rreth tyre. Ajo shtoi se nuk i interesonte se çfarë titulli i vendosnin, dukeshë, Meghan Markle, aktorja e “Suit”, por thjesht kërkon që njerëzit të jenë vetvetja rreth saj.

Për ta vërtetuar se nuk do ecën sipas protokollit mbretëror, ajo e zhvilloi këtë intervistë vetëm, e pa shoqëruar, diçka që mbretëresha, Princ Ëilliam dhe Kate Middleton nuk e kanë bërë kurrë./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: