Connect with Us

Paratë dhe shëndeti/ Horoskopi për ditën e sotme nga astrologia e famshme Susan Miller

Life Style

Paratë dhe shëndeti/ Horoskopi për ditën e sotme nga astrologia e famshme Susan Miller

Publikuar

-

Dashi

Do të bëni para përmes një kontrate biznesi ndërkombëtar apo një tjetër mundësie. Eksploroni potencialin dhe zgjerojeni pasurinë tuaj duke udhëtuar përreth.

Demi

Njerëz të tjerë apo institucione do të aprovojnë kërkesën tuaj për para. Do të shohin vlerën e planeve tuaja më pas.

Binjakët

Nëse po dilni me dikë ose jeni në process të lidhjes, do të vendosni shumë shpejt për një datë fejese ose martese.

Gaforrja

Nëse keni kërkuar një ndryshim në vendin tuaj të punës është momenti që kjo gjë të ndodhë. Pritni ndryshimet.

Luani

Nëse jeni beqarë kujdes shfrytëzojeni momentin tani pasi ky shans ju vjen vetëm një herë në 12 vjet.

Virgjëresha

Nëse keni një hatëmbetje me një të afërmin tuaj është momenti që të sqaroni gjërat dhe ta dëgjoni. Gjithcka do të rregullohet.

Peshorja

Venusi do të ndërhyjë në sektorin tuaj të mesazheve deri me datë 25 nëntor. Do t’iu sjellë fitime financiare përmes shitjeve.

Akrepi

Prespektivat tuaja financiare do të shkëlqejnë me hyrjen e Venusi deri më datën 25 nëntor. Do të keni të ardhura të mëdha deri në këtë datë.

Shigjetari

Me Venusin në planetin tuaj të dashurisë dhe bukurisë, për shenjën tuaj do të jetë shumë tërheqje fizike dhe do të keni mundësi të reja njohje deri më datë 25 nëntor.

Bricjapi

Do të keni më shumë nevojë për privatësi dhe qetësi në këto momente. Nga tani deri më 25 nëntor do të keni një përfitim shumë të madh nga ana shëndetësore.

Ujori

Nëse keni një biznes tuajin tani është momenti i duhur për të festuar pasi paratë po shtohen dita ditës.

Peshqit

Prespektivat në karrierën tuaj do të jenë shumë të heshtura pasi Venusi dhe Jupiteri do të jenë në zonën tuaj për t’iu mbështetur./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Kuriozitete

E urreni qafën e trashë dhe fytyrën e mbushur/ 13 këshillat më efikase që iu ndihmojnë të digjni kaloritë e tepërta në këto pjesë

Publikuar

-

Nga

Shtimi i kileve të tepërta duket më së shumti në fytyrë. E vërteta është se shtimi i kileve në pjesën e qafës apo fytyrës nuk janë gjithnjë për shkak të ushqimeve por edhe mënyrës se si flini apo qëndrimit të trupit. Bright Side ka studiuar të gjithë faktorët që ndikojnë në marrjen e kileve të […]

LEXO TE PLOTE
" "

Kuriozitete

Bashkëshorti i saj ishte në mision ushtarak/ Gruaja realizon kartolinën prekëse për festat e fundvitit

Publikuar

-

Nga

Ky muaj festiv është koha perfekte për të kaluar sa më shumë kohë pranë familjes dhe për të ndjerë dashurinë dhe ngrohtësinë familjare. Por kjo nuk është çdo herë e mundur për kryefamiljarët të cilët janë në shërbim ushatrak. Këtë e ka treguar dhe Danielle Cobbo e cila ka realizuar një foto me fotoshop duke […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

“Më ofrojnë 100 mijë euro vetëm për të patur shoqërinë time”/ Kjo është modelja e Instagramit që po çmend meshkujt në Dubai

Publikuar

-

Nga

Natalia Graibotto ka rrëfyer se fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social. 26-vjeçarjatregon që merr shumë mesazhe në privat dhe që janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

A është divorci zgjidhja e duhur për një martesë të palumtur?

Publikuar

-

Nga

Nëse kërkimet psikologjike na kanë mësuar ndonjë gjë, ky është fakti se është e pamundur të parashikojmë me saktësi, se si do të ndihemi pas një ngjarje të papritur jetë-ndryshuese. Shpesh, ndodh që më e mira që mund të bëjmë në këto situata, është të shikojmë përvojat e të tjerëve. Një studim i ri i […]

LEXO TE PLOTE