Connect with Us

Sherr mes këngëtarëve shqiptarë?/ Ky veprim i Noizyt për Dafina Zeqirin tregon gjithçka

Showbizz

Sherr mes këngëtarëve shqiptarë?/ Ky veprim i Noizyt për Dafina Zeqirin tregon gjithçka

Publikuar

-

Pak kohë më parë u tha se pas bashkëpunimit për këngën “A don love”, Noziy dhe Dafina Zeqiri u përfolën për prishje të marrëdhënieve të tyre dhe nuk janë parë më bashkë.

Por duket se kjo nuk është e vërtetë. Ditën e djeshme, Dafina ka publikuar hitin e saj më të ri në bashkëpunim me një prej pjesëtarëve të “OTR”, Varrosin.

Kënga e titulluar “Ring Ring” është pritur mjaft mirë dhe Noizy e ka postuar në profilin e tij të “Instagram-it”.

“Dy nga artistët e mi të preferuar”, shkruan Noizy duke i dhënë fund kështu njëherë e mirë thashethemeve për problemet mes tij dhe këngëtares së njohur./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: