Connect with Us

VIDEO-Dua Lipa surprizon fansin e saj 8 vjeçar/ Ka një kritikë për këngëtaren

Showbizz

VIDEO-Dua Lipa surprizon fansin e saj 8 vjeçar/ Ka një kritikë për këngëtaren

Publikuar

-

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa ka bërë të ditur se së shpejti do të publikojë albumin e saj më të ri. Dua ka qenë e ftuar në ‘BBC Radio 1’ për të promovuar këtë projekt të ri, por jo vetëm.

Gjatë emisionit, Dua ka surprizuar fansin e saj 8-vjeçar, duke ndarë me të, për herë të parë, këngën e papublikuar ende e titulluar “Don’t start now”. Pasi dëgjoi këngën e re të artistes së tij të preferuar, 8-vjeçari Sam iu drejtua këngëtares me kritikën e tij rreth projektit të ri. “Epo, unë mendoj se është absolutisht e shkëlqyer!

Me të vërtetë më pëlqen shumë. Unë mendoj se është më mirë se ‘Swan Song’”, u shpreh ai.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme/ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: