Connect with Us

“Çfarë do bëje nëse do riktheje në jetë babain?”/ Jona Spahiu bën rrëfimin përlotës në emision

Showbizz

“Çfarë do bëje nëse do riktheje në jetë babain?”/ Jona Spahiu bën rrëfimin përlotës në emision

Publikuar

-

Rreth dy muaj më parë, moderatorja Jona Spahiu, u bë nënë për herë të parë dhe është larguar përkohësisht nga televizioni, duke vendosur t’i përkushtohet vogëlushit Raiden.

Por ajo ka vendosur të vijë në një intervistë me Dojna Memën, për të na folur për zhvillimet e jetës së saj dhe për të na treguar për jetën si një mama e re.

Në videon promo të emisionit i cili do të shfaqet sot në ekran, të publikuar në profilin e Dojnës në Instagram, Jona na ka prekur zemrat me deklaratën e saj.

Ajo është pyetur nga moderatorja se nëse do të kishte mundësi të rikthente të atin e ndjerë në jetë, do ta bënte për të shoqëruar Jonën në altar, apo për të parë të voglin Raiden.

Pa hezituar dhe e prekur nga kujtimi i të atit, Jona tha menjëherë:

“Të shihte Raiden”./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: