Connect with Us

Është një nga pikat e tyre më të forta/ 3 shenjat e horoskopit më besnike

Life Style

Është një nga pikat e tyre më të forta/ 3 shenjat e horoskopit më besnike

Publikuar

-

Demi (20 Prill – 20 maj):

Nëse Demi angazhohet në një lidhje, kjo është për shkak se ai mendon se ia vlen, kjo është arsyeja pse ai ka më pak të ngjarë të jetë jo besnik.

Demi qëndron i vërtetë me partnerin e tij sepse i kushton shumë rëndësi marrëdhënieve. Ai do të largohet vetëm nëse marrëdhënia nuk mund të riparohet. Një partner Demi do të ketë tendencë të bëjë një terapi në çift.

Virgjëresha (23 gusht – 22 shtator):

Virgjëresha e konsideron pabesinë si një reagim të palogjikshëm ndaj problemeve të marrëdhënies. Kështu, kjo shenjë do të ketë më pak të ngjarë të mos jetë besnike në një lidhje.

Në zemrën e Virgjëreshës, mbretëron logjika dhe rendi. Virgjëresha nuk do të largohet kurrë nga dashuria nëse marrëdhënia nuk ka mbaruar. Një Virgjëreshë ka më shumë të ngjarë të trajtojë problemet në një marrëdhënie sesa të kërkojë rehati nga një person tjetër.

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar):

Bricjapi dihet se e bën besnikërinë një përparësi në marrëdhëniet e saj. Ai do të ndahet nga partneri i tij para se të jetë besnik sepse ai e drejton jetën e tij me ndershmëri dhe i është përkushtuar plotësisht. Ai kurrë nuk do të përpiqet të dëmtojë partnerin e tij. Edhe pse ai mund të zhvillojë ndjenja për një person tjetër, ai do të preferojë të shpërthejë në vend se të rrezikojë plagosje të mëtejshme për partnerin e tij.

Përfundim:

Edhe pse këto tre shenja të zodiakut mund të jenë jobesnike, kur krahasohen me shenjat e tjera astrologjike, Demi, Virgjëresha dhe Bricjapi kanë tendencë të jenë më besnikë. Një marrëdhënie varet nga njerëzit në të, por këto shenja do të duket më pak të ngjarë të humbin rrugën se të tjerët.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: