Connect with Us

FOTO-“Një shtëpi tepër modeste”/ Pas rezidencës 60 milionë dollarëshe, ja blerja e çuditshme e Kim dhe Kanye

Showbizz

FOTO-“Një shtëpi tepër modeste”/ Pas rezidencës 60 milionë dollarëshe, ja blerja e çuditshme e Kim dhe Kanye

Publikuar

-

Çifti më i përfolur i showbizzit Kim Kardashian dhe Kanye West, duket se nuk janë mjaftuar me një shtëpi në Kaliforni.

Së fundmi sipas “DailyMail” ato kanë blerë një shtëpi tjetër në zonën e Hidden Hills në Kaliforni, e cila është shumë modeste krahasuar me rezidencën 60 milionë dollarëshe në të cilën ata jetojnë aktualisht.

Shtëpia e re e Kim dhe Kanye kushton më pak se 3 milionë dollarë dhe ka vetëm 4 dhoma. Në pjesën e pasme të shtëpisë ka një pamje fantastike, pasi pas saj është e vendosur një pishinë e rrethuar me palma.

Shtëpia është e ndërtuar në vitin 1950 dhe që prej asaj kohe duket se nuk është bërë asnjë rregullim apo ndryshim në të. Në të ka dy pjesë, sepse përveç shtëpisë kryesore ekziston dhe një zonë me stalla për kuaj.

Rrotull shtëpisë ka disa rrugë për kalimin e kuajve, sepse e gjithë zona e Hidden Hills është e këtij lloj stili. Në këtë pjesë ka një shtëpi edhe Kylie Jenner, e cila ka kushtuar 12 milionë dollarë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: