Connect with Us

“I kërkoj falje të gjithë atyre që…”/ Pas një heshtjeje të gjatë në muzikë, Mariza Ikonomi merr vendimin drastik

Showbizz

“I kërkoj falje të gjithë atyre që…”/ Pas një heshtjeje të gjatë në muzikë, Mariza Ikonomi merr vendimin drastik

Publikuar

-

Prej disa vitesh, këngëtarja shqiptare Mariza Ikonomi nuk ka qenë tepër aktive në skenë por ka qenë në qendër të vëmendjes për udhëtimin e saj në Karaibe ku qëndroi për disa muaj.

Mariza vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video duke kënduar apo nga performancat e saj, por me postimin e fundit këngëtarja ka treguar vendimin e rëndësishëm që ka marrë dhe ka kërkuar falje publike.

Ajo ka vendosur t’i presë flokët shkurt pas shumë kohësh që po përpiqej t’i rriste ato. Këngëtarja u kërkon falje të gjithë njerëzve që gjatë kësaj kohe i ka thënë se po rriste flokët.

“Kërkoj falje publike gjithë atyre njerëzve që i kam thënë gjatë gjithë kohës: Jam duke rritur flokët”, shkruan Mariza krah fotos./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Përtej fotove seksi dhe formave bombastike/ Demi Rose flet për herë të parë për humbjen e prindërve

Publikuar

-

Nga

Supermodelja Demi Rose humbi babain e saj në fund të 2018 dhe nënën në qershorin e vitit 2019. Në një intervistë për Daily Mail ajo ka treguar se humbja e prindërve të saj brenda 7 muajsh ka qenë shumë e dhimbshme dhe tragjike pë të. Ajo u kujdes për mamanë e saj e cila prej […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Modelja publikon fotot duke ushqyer fëmijën me gji/ Përballet me kritikat e fansave

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Ashley Graham, disa javë më parë u bë nënë e një djali të cilin e ka quajtur Isaac. Edhe pse nuk ka kaluar shumë kohë nga lindja, Ashley nuk e ka patur aspak kompleks të ndajë me ndjekësit e saj  foto teksa ushqen me gji të birin apo edhe shenjat e lindjes […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Kapen mat/ Kylie Jenner rikthehet me Travis Scott?

Publikuar

-

Nga

Para pak muajsh, miliarderja Kylie Jenner dhe reperi Travis Scott i dhanë fund marrëdhënies së tyre duke u treguar të sinqertë me fansat e tyre. Ndonëse të ndarë, Kylie dhe Travis ruanin marrëdhënia të mira për shkak të vajzës së tyre Stormit. Ditën e djeshme dy ish të dashuruarit  kanë kaluar kohë bashkë vogëlushen e […]

LEXO TE PLOTE