Connect with Us

Janë të mençur dhe japin këshilla shumë të mira/ Këto 3 shenja të horoskopit duhet t’i dëgjoni me kujdes

Life Style

Janë të mençur dhe japin këshilla shumë të mira/ Këto 3 shenja të horoskopit duhet t’i dëgjoni me kujdes

Publikuar

-

Virgjëresha

Shenjat e Virgjëreshës janë njerëz që kanë dhuratën për të analizuar njerëzit dhe situatat. Që në moshë të re, ata shohin gjithçka rreth tyre me një depërtim të madh dhe janë në gjendje të zbërthejnë gjithçka në mijëra pjesë për të gjetur përgjigjet që u duhen me të vërtetë.

Peshorja

Nëse keni nevojë për këshilla për t’ju ndihmuar të zgjidhni ndonjë konflikt, njerëzit më të mirë që mund të kërkoni janë shenjat e Peshores. Ata janë në gjendje të shohin të dy palët e jetës si njerëz dhe të gjejnë mundësi për një pajtim të shëndetshëm.

Akrepi

Akrepat mund të jenë shumë intensivë, por ata dinë shumë mirë si të mbajnë sekretet dhe t’u ofrojnë njerëzve fjalët e mençurisë. Zakonisht ikin nga thashethemet dhe gënjeshtrat, kështu që ata kurrë nuk do t’i tregojnë askujt për diçka që keni diskutuar mes jush.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE