Connect with Us

Loredana u largua drejt Spanjës me Hanën/ Arsyeja e udhëtimit është më e rëndësishme seç duket

Showbizz

Loredana u largua drejt Spanjës me Hanën/ Arsyeja e udhëtimit është më e rëndësishme seç duket

Publikuar

-

Reperja Loredana Zefi ka udhëtuar drejt Spanjës së bashku me vajzën e saj të vogël Hana. Në fillim të gjithë menduam se ishte një udhëtim i zakonshëm apo ndonjë koncert i mundshëm i reperes, por jo. Arsyeja e këtij udhëtimi është më e rënmdësishme se kaq.

Sipas “Lajmi.net” reperja ndoshet në Spanjë pasi nesër mbahet ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV EMA 2019”.

Ajo është e nominuar për çmimin “Best Swiss Act” dhe ajo do të jetë në event së bashku me shumë emra me famë ndërkombëtare.

Në ndarjen e çmimeve janë nominuar edhe vajzat e tjera me origjinë shqiptare si, Bebe Rexha apo Ava Max.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: