Connect with Us

“Mos u varfëroni duke tentuar të dukeni të pasur”/ Noizy jep mesazhin e rëndësishëm

Showbizz

“Mos u varfëroni duke tentuar të dukeni të pasur”/ Noizy jep mesazhin e rëndësishëm

Publikuar

-

Reperi i famshëm Noizy është ndër më të komentuarit përsa i përket jetës luksoze që bën. Makina të shtrenjta, aksesorë të markave të njohura, suksesi që ka në muzikë, të gjitha kë to e bëjnë atë personazhin më të përfolur të momentit. Gjithë suksesi ka sjellë edhe të ardhura shumë të mira për Noizyn i cili mbahet si një nga reperët më të pasur.

Dhe meqënëse jemi tek paratë, Noizy me postimin e fundit ka zbuluar sa para mban në xhep. Reperi ka dashur të përcjellë një mesazh për ata që vishen me rroba të shtrenjta duke treguar se ai vetë mban veshur tuta 50 euro, por në xhep ka 950 euro.

“Vesh një palë tuta 50 euro dhe në xhep kam 950 euro. Jo tuta 950 euro dhe në xhep 50 euro. Mos u varfëroni duke tentuar të dukeni të pasur”, shkruan Noizy.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: