Connect with Us

Nuk duhet t’i injoroni/ Këto 8 shenja ju sigurojnë që keni gjetur shpirtin binjak

Kuriozitete

Nuk duhet t’i injoroni/ Këto 8 shenja ju sigurojnë që keni gjetur shpirtin binjak

Publikuar

-

Dashuria është një ndjenjë veçanërisht delikate dhe komplekse, ne mund të ndiejmë një konfuzion për shkak të asaj që shohim ose dëgjojmë në libra, filma dhe këngë.

Por duke lënë mënjanë të gjitha ndërlikimet, në të vërtetë mund të identifikoni dashurinë tuaj të vërtetë brenda gjashtë muajve nga marrëdhënia juaj ! Kjo periudhë mund të jetë edhe më e shkurtër nëse ka komunikim të mirë me partnerin tuaj.

Zbuloni 8 shenjat që tregojnë se keni gjetur shokun tuaj të jetës:

1-Gjërat nuk kanë qenë më të lehta se kaq

2-Ndershmëria është themeli i marrëdhënies tuaj

3-Projektet për të ardhmen

4-Partneri juaj ju ndihmon të rriteni

5-Nuk ka asnjë dyshim në mendjen tuaj

6-Para se të gjithash më shumë doni veten

7-Ëndërrimi i një të ardhmeje së bashku

8-Ju jeni miqtë më të mirë

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

“Martesa gay duhet të jetë midis një burri dhe një gruaje”/ Zbuloni 10 gafat e VIP-ave të cilet do të mbahen mend gjatë

Publikuar

-

Nga

Të gjithëve ne na ndodh që të bëjmë gabime kur flasim me persona të ndryshëm por këto gafa të personazheve të huaj do të mbahen mend gjatë në memorien e fansave të tyre në të gjithë botën. Më poshtë disa nga gafat epike që kanë bërë personazhet e njohur botërorë: Britney Spears “Asnjëherë nuk kam […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të dukeni më tërheqës në sytë e të tjerëve?/ Ja disa fakte interesante që nuk i dinit

Publikuar

-

Nga

Sipas studimeve më të fundit, të pranosh të metat që ke, është një nga mënyrat më të mira për ta dashur veten dhe për t’u dukur më tërheqës. “BrightSide” ju sjell më poshtë disa nga ato papërsosmëri që mund t’ju bëjnë të dukeni edhe më mirë në sytë e të tjerëve : I merrni gjërat […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Para dhe pasi u bënë mama/ Kjo fotografe tregon çfarë ndodh me gratë përmes fotove mahnitëse

Publikuar

-

Nga

Fotografja nga Lituania, Vaida Markeviciute-Razmislavice, erdhi me një ide të pazakontë, por të thjeshtë – për të fotografuar gratë para dhe pas lindjes së femijeve të tyre. Në projektin e saj të quajtur “Të bëhesh nënë”, Vaida arriti të përcjellë të gjitha ndryshimet që ndodhin brenda grave përmes syve të tyre. Vaida shfaq punën e saj edhe në profilet e saj në Facebook dhe Instagram që aktualisht […]

LEXO TE PLOTE