Connect with Us

Nuk duhet t’i injoroni/ Këto 8 shenja ju sigurojnë që keni gjetur shpirtin binjak

Kuriozitete

Nuk duhet t’i injoroni/ Këto 8 shenja ju sigurojnë që keni gjetur shpirtin binjak

Publikuar

-

Dashuria është një ndjenjë veçanërisht delikate dhe komplekse, ne mund të ndiejmë një konfuzion për shkak të asaj që shohim ose dëgjojmë në libra, filma dhe këngë.

Por duke lënë mënjanë të gjitha ndërlikimet, në të vërtetë mund të identifikoni dashurinë tuaj të vërtetë brenda gjashtë muajve nga marrëdhënia juaj ! Kjo periudhë mund të jetë edhe më e shkurtër nëse ka komunikim të mirë me partnerin tuaj.

Zbuloni 8 shenjat që tregojnë se keni gjetur shokun tuaj të jetës:

1-Gjërat nuk kanë qenë më të lehta se kaq

2-Ndershmëria është themeli i marrëdhënies tuaj

3-Projektet për të ardhmen

4-Partneri juaj ju ndihmon të rriteni

5-Nuk ka asnjë dyshim në mendjen tuaj

6-Para se të gjithash më shumë doni veten

7-Ëndërrimi i një të ardhmeje së bashku

8-Ju jeni miqtë më të mirë

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: