Connect with Us

“Pasiguritë, frikërat tona janë të njëjta”/ Meghan Markle flet për “mësimet” e jetës

Showbizz

“Pasiguritë, frikërat tona janë të njëjta”/ Meghan Markle flet për “mësimet” e jetës

Publikuar

-

Dukesha e Sussex, Meghan Markle ka qenë nën shënjestrën e mediave të cilat e kanë kritikuar shpesh herë atë për thyerje të rregullave.

Por Meghan ka deklaruar se kjo gjë nuk i intereson më pasi nuk për të nuk është e rëndësishtme që të gjitha ta duan por të transmetojë atë që do tek njerëzit

Së fundi ajo ka qenë pjesë e një eventi të rëndësishëm vetëm për gratë dhe krahas vizitës së saj ka dhënë dhe një mesazh shumë domethënës.

“Një nga gjërat që kam mësuar gjatë qëndrimit në Londër dhe takimet e shumta është se në fund të ditës jemi të gjitha femra që kemi diçka për të treguar. Jetët tona mund të jenë të ndryshme, eksperiencat, por jam e sigurt se në një moment pasiguritë, frikërat tona janë të njëjta”, është shprehur 38-vjeçarja gjatë takimit të saj të fundit.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: