Connect with Us

Plot surpriza dhe të sinqertë/ 10 kuriozitete rreth shenjës së Peshores që nuk i dinit

Life Style

Plot surpriza dhe të sinqertë/ 10 kuriozitete rreth shenjës së Peshores që nuk i dinit

Publikuar

-

1: Gjithmonë dicka duket e pamundur deri në momentin që Peshorja e kryen pa asnjë problem.

2: Peshorja urren t’ju shkruajë e para, i bën ata të ndjehen sikur janë të bezdisshëm.

3: Peshorja shpesh alternon midis të qenit plotësisht i zënë me dëshirë vetëm për të fjetur tërë ditën.

4: Peshorja është gjithmonë plot surpriza.

5: Peshorja mban thembrat, kokën dhe standardet e tyre, por edhe gishtin e mesëm sa më lartë.

6: Peshoret janë të prirura të distancohen nga … emocionet e tyre.

7: Mos e tradhtoni, Peshorja ju jep gjithe boten e tyre nese jeni te sinqerte.

8: Gjithmonë në gjendje të shohë të dy palët e një tregimi, por të paaftë për të zgjedhur vetë një anë.

9:Peshorja gjithmonë e hap rrugën për të pritur gjëra më të mira në mënyrë që ata të mos hezitojnë të shpëtojnë nga njerëzit negativë.

10:Peshoret nuk jane të pasjellshëm, ata janë të sinqertë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: