Connect with Us

VIDEO-Braktisi skenën për një kohë të gjatë/ Rikthehet më fuqishëm se kurrë këngëtarja që i bëri të gjithë për vete

Showbizz

VIDEO-Braktisi skenën për një kohë të gjatë/ Rikthehet më fuqishëm se kurrë këngëtarja që i bëri të gjithë për vete

Publikuar

-

Disa vite më parë, kënga me titull “Gjithmonë”, e kënduar nga bukuroshja dikur bjonde, Luar, kthye në hit, të cilin herë pas here vazhdojmë ta dëgjojmë edhe sot.

Për vite me radhë, Luar i ka munguar muzikës dhe të gjithëve na kishte marrë malli për projekte të reja muzikore nga këngëtarja.

Por së fundmi ,Luar Arani është rikthyer fuqishëm për të ndjekur sërish pasionin e saj.

Ajo ka sjellë një super bashkëpunim me Mc Kreshën dhe Blleki-n, të titulluar “Thug Life”.

Vetëm dy orë më parë, në Youtube është lançuar kënga e tyre e re, që ka marrë mijëra klikime në Youtube të cilat po vazhdojnë të rriten.

Në klip, Luar shfaqet si një zonjushë japoneze, e cila këtë herë është brune dhe na përcjell shumë ëmbëlsi me zërin e saj./CNA.al

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: