Connect with Us

VIDEO- Të çmendur pas Taynës/ Fansat e saj vrapojnë duke bëritur drejt saj, ja reagimi i reperes

Showbizz

VIDEO- Të çmendur pas Taynës/ Fansat e saj vrapojnë duke bëritur drejt saj, ja reagimi i reperes

Publikuar

-

Tayna është një nga reperet më të përfolura të momentit. Këngët e saj janë hite të padiskutueshme dhe kjo normalisht nga numri i mad hi fansave të cilët e mbështesin në çdo projekt.

Së fundi ajo ka mbajtur një koncert në një nga clubet  më të frekuentuara dhe është surprizuar nga fansat e panumërt që kanë vërshuar drejt saj.

Me dhjetëra fansa kanë vrapuar duke bërtitur drejt reperes dhe ajo nuk ka mundur të mos e tregojë këtë dashuri të madhe të fansave të saj.

Videon e ka publikuar në Instastory dhe i ka lënë të gjithë pa fjalë. Për më tepër shihni videon e mëposhtme dhe galerinë e mësipërme./ CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: