Connect with Us

Zbuloi se ishte shtatzënë/ Me barkun e rrumbullakosur, Fatma Methasani publikon foton e ëmbël në publik me Alfion

Showbizz

Zbuloi se ishte shtatzënë/ Me barkun e rrumbullakosur, Fatma Methasani publikon foton e ëmbël në publik me Alfion

Publikuar

-

Zbuloi se ishte shtatzënë/ Me barkun e rrumbullakosur, Fatma Methasani publikon foton e ëmbël në publik me Alfion

Pak javë më parë, moderatorja shqiptare Fatma Methasani zbuloi se ishte shtatzënë për herë të parë dhe se së shpejti ajo dhe Alfio, do të bëhen me djalë.

Së fundmi Fatma bashkë me Alfion ndodheshin në një event në Pallatin e Brigadave dhe atje Fatma është fotografuar me barkun e rrumbullakosur.

Moderatorja ishte veshur me një fustan të bardhë, paksa të fryrë në pjesën e poshtme, por që i tregon qartë barkun. Nuri i shtatzënisë e kishte zbukuruar edhe më shumë Fatmën e cila shkëlqente.

Kujtojmë që pak ditë më parë, moderatorja festoi 25-vjetorin e ditëlindjes dhe mori një surprizë nga Alfio./CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja seksi shqiptare flet për herë të parë për dashurinë/ Zbulon se është në një lidhje dhe planet për martesë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur shqiptare  Kristina Baki është shfaqur së fundi si aktore. Ajo është bërë pjesë e filmit Falco “të” Bes Kallakut  dhe për këtë eksperiencë ka folur në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Modelja e konsideroi të gjithën si një ëndërr të bërë realitet, duke pohuar se të qenit aktore i duket […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U desh të këndoja popullore të paguaja kredinë”/ Këngëtari i njohur habit me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Egzon Pireci, i cili u bë i njohur në “The Voice of Albania”, pasditen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku dhe ka promovuar albumin e tij të parë. Ndër të tjera këngëtari ka bërë dhe një deklaratë që I ka habitur të gjithë. I pyetur nga Bieta, ai […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elisa Spiropali shfaqet me barkun e rrumbullakosur në panair/ Bejtja:”Më shumë se dy socialiste mi pëlqejnë poezitë”

Publikuar

-

Nga

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shtatzënë për herë të dytë. Ministrja ka zbuluar pak kohë më parë dhe gjininë e fëmijës duke thënë se është në pritje të një djali. Së fundi Elisa Spiropali është shfaqur në hapjen e Panairit të librit ditën e sotme, për të blerë librin e Andi Bejtja, […]

LEXO TE PLOTE