Connect with Us

Bëri për vete publikun me rolin e saj/ Ja ndryshimi drastik i aktores turke Songul Oden

Showbizz

Bëri për vete publikun me rolin e saj/ Ja ndryshimi drastik i aktores turke Songul Oden

Publikuar

-

Pak vite më parë, aktorja turke Songul Oden bëri “namin” me rolin e saj si Jasemin, në serialin “Shtëpiake të dëshpëruara”. Ky serial u transmetua në vitin 2012 në Shqipëri dhe pati shumë shikueshmëri. Duke qenë se kanë kaluar vite që nga transmetimi i këtij seriali, me siguri jeni kurioz çfarë ka ndodhur me Jaseminin.

Aktoren turke nuk do ta njihni me pamjen e re pasi së fundmi ajo ka prerë flokët shkurt fare.Songul Oden e njohur si Jasemin i ka habitur fansat me pamjen e re, por ajo vetë është shumë e kënaqur.

Aktorja 40-vjeçare së fundmi përfundoi xhirimet e një seriali e nuk e ka bërë ende të ditur nëse do të rikthehet me ndonjë serial të ri.

Songul ka deklaruar gjithashtu se për momentin është në një lidhje./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: