Connect with Us

“Çdo herë njerëzit mendojnë se unë nuk mund t’i heq nga jeta ime”/ Kë po thumbon Arbenita Ismajli?

Showbizz

“Çdo herë njerëzit mendojnë se unë nuk mund t’i heq nga jeta ime”/ Kë po thumbon Arbenita Ismajli?

Publikuar

-

Modelja nga Kosova Arbenita Ismajli është një nga vajzat më të komentuara në shtypin rozë për shkak të linjave perfekte dhe lidhjes me reperin Fero.

Së fundi bukuroshja brune ka publikuar një shprehje, e cila na konfuzuar paksa. Arbenita në statusin e saj në Instastory shkruan: “Çdo herë njerëzit mendojnë se unë nuk mund t’i heq nga jeta ime”.

Nuk e dimë nëse ishte një thumbim apo thjesht i pëlqeu shprehja, kjo mbetet për tu parë në vijim nga statuset e modeles.

Kujtojmë se së fundi ajo është zhvendosur në Gjermani, atje ku ndodhet dhe partneri i saj Fero. Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: