Connect with Us

Çfarë kërkojnë më shumë njerëzit në internet rreth modës?/ Ja 10 objektet më të kërkuara

Fashion

Çfarë kërkojnë më shumë njerëzit në internet rreth modës?/ Ja 10 objektet më të kërkuara

Publikuar

-

Të gjithë kërkojmë në Google rreth gjërave që na nevojiten më shumë për momentin ose për kuriozitete që nuk i dinim kurrë.

Por asnjëherë nuk na ka rënë mendja për të kërkuar rreth modës. Motori botëror i kërkimeve në internet për modën, Lyst, ka treguar se objektet e modës më të dëshiruara në botë tani janë bërë sandalet Botega Veneta, të përdorura aq shpesh nga Rihana.

Te 10 më të mirat kanë hyrë edhe kuletat “Jacquemus”, si dhe bikinit ikonike të “Fendit”, të veshura nga ish Miss Universe Olivia Culpo.

Për më tepër shikoni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: