Connect with Us

“Fëmijët e mi janë që tani të pasur”/ Suksesi ndërkombëtar, Gashi bën deklaratën e çuditshme

Showbizz

“Fëmijët e mi janë që tani të pasur”/ Suksesi ndërkombëtar, Gashi bën deklaratën e çuditshme

Publikuar

-

“Fëmijët e mi janë që tani të pasur”/ Suksesi ndërkombëtar, Gashi bën deklaratën e çuditshme

Prej shumë vitesh tashmë, reperi me origjinë shqiptare dhe me famë botërore , Gashi, është kthyer në një emër shumë të dëgjuar në fushën e muzikës. Këngët e tij arrijnë një sukses të paparë dhe reperi nuk humbet rast pa e shpalosur para të gjithëve famën që rritet nga dita në ditë.

Gashi është shumë aktiv në rrjete sociale dhe poston vazhdimisht, ndonëse një pjesë të tyre më pas i fshin (sidomos deklaratat). Së fundmi përmes një postimi në Instagram Gashi ka treguar se kënga e tij ‘My Year’ do klasifikohet çdo vit numri 1.

Po ashtu reperi ka bërë dhe një deklaratë të papritur: “Fëmijët e mi të ardhshëm janë që tani të pasur”, ka shkruar ai, duke dashur të thotë se ka grumbulluar një pasuri të atillë që i mbulon dhe shpenzimet e fëmijëve të tij në të ardhmen, për më tepër iu mundëson dhe luksin e një të pasuri.

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Vetëm 2 orë emision/ Rezart Veleshnja tregon pagën marramendëse dhe i la të gjithë pa fjalë

Publikuar

-

Nga

Ai u bë i njohur në emisionin e humorit “Portokalli” me rolin si “Betim Spërdhima” ndërsa tashmë është edhe një prej kapitenëve të emisionit “Shiko kush luan” të cilin e moderon Luana Vjollca. Por Rezart Veleshnja nuk di të mbajë sekrete dhe papritur ka treguar për herë të parë rrogën e tij. Teksa bënte prezantimin […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

VIDEO-“E virgjër apo jo?”/ Klajdi Haruni përballë pyetjes së sikletshme, ja përgjigja e tij

Publikuar

-

Nga

Këngëtari shqiptar Klajdi Haruni, i cili është tepër aktiv në skenën shqiptare, u është përgjigjur së fundmi disa pyetjeve të sikletshme për “Prive.al”. Klajdi ka rrëfyer disa të pathëna në lidhje me karrierën, familjen, por edhe jetën private dhe i pyetur nëse e do gruan e virgjër apo jo, Klajdi dha një përgjigje mjaft romantike: […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“Pushteti i Vera Grabockës është…”/ Kritikat për festivalin e këngës, Eli Fara flet për herë të parë

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare e cila është shumë e dashur për publikun me këngët e saj të suksesshme, Eli Fara ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia” ku foli për bashkëpunimin më të fundit me reperin Stresi, me të cilin do të konkurrojë në Festivalin e Këngës në RTSH. Këngëtarja tregoi gjatë emisionit se kishte dashur […]

LEXO TE PLOTE