Connect with Us

FOTO-Fansja super seksi i “merr mendjen”/ Këngëtari i njohur ndahet nga gruaja dhe i ndodh e papritura

Showbizz

FOTO-Fansja super seksi i “merr mendjen”/ Këngëtari i njohur ndahet nga gruaja dhe i ndodh e papritura

Publikuar

-

Ai njihet për hitet e tij në muzikë me grupin e famshëm botëror të muzikes rock “Iron Maiden”. Por së fundmi këngëtarit Bruce Dickinson i ka ndodhur e papritura dhe mund të humbasë gjysmën e pasurisë pasi do të ndahet nga gruaja e tij pas 29 vitesh martesë.

Ai është në një lidhje dashurie me instruktoren e fitnesit Leana Dolci, 46 vjeç e cila është një fanse e zjarrtë e 61-vjeçarit, dhe në rrjetet sociale ajo ekspozon format seksi që ka lënë pa fjalë jo vetëm fansat por edhe Bruce.

Por, divoci me bashkëshorten mund ti kushtojë atij gjysmën e pasurisë prej 90 milion paundësh që ka këngëtari.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: