Connect with Us

FOTO-Stili unik i Loredanës/ Veshja e saj në MTV Europe Music Awards i habiti të gjithë

Showbizz

FOTO-Stili unik i Loredanës/ Veshja e saj në MTV Europe Music Awards i habiti të gjithë

Publikuar

-

FOTO-Stili unik i Loredanës/ Veshja e saj në MTV Europe Music Awards i habiti të gjithë

Reperja e njohur shqiptare Loredana Zefi ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj muzikore.

Ajo ka fituar një çmim në “MTV Europe Music Aëards”, që po mbahet në Spanjë. Në evente të tilla të rëndësishme jemi mësuar që të shohim që personazhet vip të vishen shumë elegantë dhe me marka të njohura, por Loredana është shumë ndryshe dhe mund të themi që ka stilin e saj unik.

Reperja është veshur e gjitha me të zeza, me pantallona dhe atlete, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Për më tepër shihni galerinë e mësipërme./ CNA.al

KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

Modelja seksi shqiptare flet për herë të parë për dashurinë/ Zbulon se është në një lidhje dhe planet për martesë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur shqiptare  Kristina Baki është shfaqur së fundi si aktore. Ajo është bërë pjesë e filmit Falco “të” Bes Kallakut  dhe për këtë eksperiencë ka folur në emisionin “Ftesë në 5” me Bieta Sulon. Modelja e konsideroi të gjithën si një ëndërr të bërë realitet, duke pohuar se të qenit aktore i duket […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

“U desh të këndoja popullore të paguaja kredinë”/ Këngëtari i njohur habit me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Këngëtari Egzon Pireci, i cili u bë i njohur në “The Voice of Albania”, pasditen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” ku dhe ka promovuar albumin e tij të parë. Ndër të tjera këngëtari ka bërë dhe një deklaratë që I ka habitur të gjithë. I pyetur nga Bieta, ai […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

Elisa Spiropali shfaqet me barkun e rrumbullakosur në panair/ Bejtja:”Më shumë se dy socialiste mi pëlqejnë poezitë”

Publikuar

-

Nga

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është shtatzënë për herë të dytë. Ministrja ka zbuluar pak kohë më parë dhe gjininë e fëmijës duke thënë se është në pritje të një djali. Së fundi Elisa Spiropali është shfaqur në hapjen e Panairit të librit ditën e sotme, për të blerë librin e Andi Bejtja, […]

LEXO TE PLOTE