Connect with Us

Horoskopi ditor 3 nëntor 2019/ Dashuria, shëndeti dhe financat, si do të jetë kjo ditë sipas Susane Miller

Life Style

Horoskopi ditor 3 nëntor 2019/ Dashuria, shëndeti dhe financat, si do të jetë kjo ditë sipas Susane Miller

Publikuar

-

Dashi

Nëse keni një partner biznesi, ju mund të ndesheni me një mosmarrëveshje creative. Në fundjavë, gjithsesi ju mund të keni progress në detyrat e caktuara.

Demi

Ju mund të ndjeheni sfidues sot, por qiejt do të ndricojnë të premten ndërkkohë që Dielli, Saturni dhe Neptuni do të sjellin një gjëndje rehatie.

Binjakët

Të shtunën, Plutoni do të formojë një lidhje të bukur me Mërkurin, biseda kurajoze dhe të kuptueshme.

Gaforrja

Fokusohuni në lidhjet dhe familjen tani. Drejt fundjavës, ju do të keni sinjale të qarta komunikimi nëse do të doni të keni diskutime.

Luani

Ju mund të ndiheni I provokuar në punë ose I sfiduar nga një njeri me pozitë. Për fat të mirë, ju do të gjeni një grupim të pozicioneve të autoritetit këtë javë.

Virgjëresha

Ju mund të ndjeni stres financiar këtë javë. Të premten, ju do të jeni në gjëndje të gjeni këmbët tuaja dhe të qartësoni mendimet.

Peshorja

Humori juaj mund të shpërthejë me një prind ose me dikë që ju ndani një shtëpi.Jepini kohë vetes dhe diskutoni këto cështje këtë javë.

Akrepi

Bashkëpunimi I Mërkurit dhe Plutonit do të zbusë ndjenjat e vështira dhe do të përkrahë durimin në komunikimin tuaj me të tjerët në fund të javës.

Shigjetari

Tensioni mund të mbizotëroje rreth shokëve dhe parave, por drejt fundjavës, Plutoni dhe Mërkuri do t’ju mbështesin për diskutimet e përshtatshme.

Bricjapi

Një cështje e lidhur me punën do të shpërthejë së shpejti, dhe shefi juaj do t’ju dëgjojë për ndonje feedback professional në fundjavë.

Ujori

Ju mund të përballeni me rrethana të papara ndonjëherë këtë javë, sidomos nëse keni plane udhëtimi. Kontrrollojini dy herë dokumentet për të shmangur ndonjë sfidë.

Peshqit

Dielli dhe Neptuni do të zbusin Saturnin në sektorin e komunikimit këtë javë, duke ju ofruar një atmosferë mbështetëse që ju do e shijoni shumë./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Akrepi në dashuri/ 14 faktet që nuk i keni ditur më parë për shenjën më pasionante të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Akrepi është një nga shenjat më intensive në astrologji. Tiparet e Akrepit përfshijnë zotërimin dhe xhelozinë, që të dyja mund të jenë jashtë mase. Por në të njëjtën kohë, të kesh dikë që të vlerëson dhe është kaq tërheqës, është e vështirë të mos falësh. Fuqia e tyre është tërheqëse dhe frikësuese, prandaj nuk përbën […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nëna akuzon Kaderin për vrasje/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë të hënën në serialin tuaj të preferuar

Publikuar

-

Nga

Ejlyl, Songyl, Xhemre dhe Kader shkojnë të pastrojnë në një shtëpi në mënyrë që të fitojnë para për varrin e prindërve të Xhemresë. Ky është kurth i Defnes e cila ka bërë plan t’i poshtërojë vajzat e jetimores. Xhemre vendos të pastrojë vetëm për të bërë varrin e prindërve. Defne tallet me vajzat teksa ato […]

LEXO TE PLOTE